Metal Blioni punojm me kompenzim Gilinderat dyrv

Kërkohet punë nga: Sadik 10 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm gilindera dyr shakall hulaja konstruksione nga metali punojm
Me kompenzim vetura me dodan pa doga pranojm kompenzim gjdo gja qe na kombenon si punojm edhe me 3 apo me 4 kiste per pune. Qe bejm ju garntojm ju mirpresum tel Metal Blioni golf audi bmw passat fiat Mercedesi lanci renult te4 pezho na kontaktoni ne nr ose viber +37745258990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim