Montojm te gjitha llojet e keramikes

Kërkohet punë nga: Burim 14 Jan 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm instalimin e ujt edhe montimin e keramikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim