N.Sh "As Metal"

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: N.Sh "As Metal" 27 Nën 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
N.Sh "As metal" punjme te gjitha llojet e puneve me konstruksione metalike (hekur) si:
Gilindera ,Dyer te oborrit , Rrethoja te oborrit ,gilindera te brendshem , hulaja ,e deri tek konstruksionet e renda(objekte te ndryshme ).
Me staf te kualifikuar .Paisje pune te sofistikuara .
Per festat e fundvitit zbritje te pabesueshme.
Nr tel:049-411/413 (viber)
044-950/185 (viber)
Aty ku ka cilsi ,jo sasi ka vetem nje emer As Metal .
Punojm edhe me kompenzime sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim