Oborr punues me gur dhe kubza

Kërkohet punë nga: lulzim 20 Nën 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm dhe rregullojm oborre sipas pershtatjes se vendit ku duhet kryer puninet
Posedojm te gjitha mjetet e nevojshme per me shum punet e kryera flasin me shum
Disa nga punimet viti 2015
Me rrespekt
Luli&Bshpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim