TERMO UNION nxemje qendrore

Kërkohet punë nga: valoni termo union 27 Gsh 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm keto pun .intalim te nxemjes qendrore .ujt .montojm sanitari .ju mirpresum .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim