Vllezrit berisha

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 06 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha llojet e gurit dhe zbukurimet e aborreve agjaka, funtana, kamina, me rrasa ,qeshme ,e shum sherbime te shumta me guri ju mir presim te vllezrit berisha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim