punojm me gur

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 11 Mar 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm me gur te gjitha llojet e gurit dhe zbukuromeve e aborreve agjaka.kamina.qeshme zida me gur. e shum sherbime tjera me gur ,mi ju presim tek vllezrit berisha ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim