punojm keto pun

Kërkohet punë nga: Arsim nishori 28 Gsh 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
motimin e pllakav kubzave rregullimin e oborreve parqe te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim