punojm me keramika dhe ujsjells

Kërkohet punë nga: egzoni 02 Mar 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kerkoj pun me keramik ,uj dhe kanalizim ,privat ose ndonje firm ,punen ebej me faltet, te interesarit mund te thrrasin ne numer te telefonit, 044845728
ju faliminderit per mirkuptuim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim