punojm te gjitha punet ndertimore

Kërkohet punë nga: vellezerit Qela 28 Jan 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
fasada te brendshme dhe te jashtme,glet,kanuf,renovime,ngjyr,mallter,dekorime, uje,keramik,parket,laminat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim