KRYEM PUN TE NDERTIMIT

Kërkohet punë nga: ARDIAN REXHEPI 08 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Punë nga shtepija
KRYEM KETO PUN: FASADA MALLTER KERAMIKA GLET DHE INSTALIM I UIT... ME MARVESHJE EDHE KOMPENZIME BAJM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim