Glet fasad knauf stiropol

Kërkohet punë nga: doni 13 Jan 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
Punojm me glet knauf fasada stiropor dhe elektrik per më shum inf nr kontaktues 049 759 342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim