Instalus i ujit dhe nxemjes qendrore

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Lushi Term 02 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
Punoj te
Gjitha keto pune....
Instalim te ujit.
Nxemje qendrore.
Sanitari.
Kanalizim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim