Kerkoj nje bashk puntore

Kërkohet punë nga: besi 04 Pri 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
pershendetje jam Besi nga kumuna e Drenasit kam profesion punuime dekorative nga druri kerkoj nje bashkpuntore qe ka ide per dizajne dhe pun dekorative ju mirpres paga si pas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim