SHPIME BUNARAVE PILITAV CAJA COMPANY

Kërkohet punë nga: Besi 20 Mar 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Të tjera
Bejme Hapjen e PUSEVE -- BUNAREVE Per Uje ne te gjitha terenet me te gjitha dimenisonet Standarte
Drill ing bejme shpime per ngrogje geotermale si dhe te gjitha llojet e shpimeve. me sonda
044 195 877
044 353 555 Viber Watsap, ...
049 353 555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim