Agjent /e tregtar/e

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: supra cleaner 26 Nën 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Agjentë për shitje
kerkojm telefoniste per caktimin e termineve
dhe agjenta tregtar per teren
per informata mund te kontaktoni ne nr telefoni ose ne ferizaj perball lauriti market
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim