Apliko dhe perfito Grante nga Ministria e Bujqesis

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Contruksion Metal Tre 07 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Bujqësi
APLIKO DHE PERFITO PER GRANTE
NE MINISTRINE E BUJQESIS

Tani te ne mnd ta beni pergatitjen e PLANEVE TE BIZNESIT PER SERA, kompletim te dokumentacionit si dhe plotesimin e tyre per grantet e Ministrise se Bujqesise.

Behu dhe ti si gjithe te tjeret perfitues!

Kontakt : +377 44 541 337, 049 852 889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim