Montim te kubzave

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: isak 11 Gsh 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Bujqësi
Montojm kubeza te betonit,

dhe dizajnimi i kopshtit

per me shum info

fb fontana 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim