bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: shqiprimi park 17 Mar 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Bujqësi
bejm rregullimin e oboorev me kubza betoni dhe hapjen e kanallv me bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim