bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: shqiprimi park 19 Gsh 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Bujqësi
bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni si dhe hapjen e kanallav me bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim