Kerkoj puntor

Kërkohet punë nga: Kemajl 06 Gsh 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkoj puntor per mobileri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim