Punojm me poliester

Kërkohet punë nga: Ilmi 15 Pri 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Punoj pun te ndryshme me poliester per shtepi dhe kopshte sole franceza disa loje kadash .rreshqitse per femij e shum tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim