Sadati Metal Punues

Kërkohet punë nga: Sadat 29 Jan 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Punojm :
Dyer
Gilindera
Rrethoja.

Klikoni ne linkun ma posht mund ti shihni fotot .

https://www.facebook.com/Gilindera-Rrethoja-dhe-Dyr-498624786931072/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim