kerkoj 2 puntor per mobileri

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: NTT LAGEDI 12 Pri 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkoj 2 puntor per prodhimin e mobiljeve edhe qe nuk kan pervoj pune po qe kan vullnet dhe interes per ket lami mosha e preferuar deri 25 vjet.paga sipas marreveshjes.Puna prerja me sharr prodhim i elementeve nga iverica dhe mediapani montim etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim