kerkoj puntor

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: mobileri 02 Pri 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
kerkoj puntor per mobileri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim