punojm te gjitha llojet e verandave dhe terasave

Kërkohet punë nga: Veranda 08 Shk 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
punojm me porosi te gjitha llojet e verandave dhe terasave si dhe rrethoja per oborr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim