rrobaqepsa

Kërkohet punë nga: bekim 24 Jan 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
kerkojm puntor rrobaqepse qe ka punu me maqina industriale uniforma pune edhe kem maqina me shit drejta 2 tegelsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim