Elektro Instalues BeHaRi

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Elektro BeHaRi 02 Shk 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Inxhinieri
Elektro Instalues <<< BeHaRi>>> bejm istalim elektrike te vogla dhe te mdha si dhe muntimin e dritave LED per sbukurimin tuaj prevoj shum vjeqare nuk dot zhgenjeheni Ju Mirpresum Elektro Istalues <<< BeHaRi>>>
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim