Kerkojm ni puntore

Kërkohet punë nga: gipa 13 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkojm ni puntore mi kqyr dy pleq per pregaditje te ushqimit edhe pastrim te shtepies ne neredine pagesa sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim