Kerkojm ni puntore

Kërkohet punë nga: gipa 13 Tet 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkojm ni Puntore mi kqyr dy pleq per pregaditje te ushqimit edhe pastrimit te shtepies ne Neredine pagesa Me Marveshjes.
+491772471789 & 044571641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim