Kerkojm pastruse

Kërkohet punë nga: privat 11 Tet 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkojm pastruse per me pastru banesn per me shum informata ma.thirr ne tel 045630708
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim