kerkoj nje frizer per meshkuj

Kërkohet punë nga: xxxxx 18 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kerkoj nje berber me provoj pune per hapjen e ni lokali.oferta sipas marrveshjes .mundemi me hap bashk ndesh mundet me punu me rrog.te gjitha mundesi jan te hapur .esht shum vend i levizshem nuk ka ne ket rrethin as nje berber ka nevoj shum per ket biznes .vetem na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim