kerkoj punn urgjent

Kërkohet punë nga: ardian 06 Gsh 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pun qfar do llooj pune e kam patent shoferin ... auto larje . Rojtar . Pastrus ngarkim zhngarkim ndertimtari faliminderit per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim