BEJME IZOLIME ME KONDOR PODRUME TEMELE

Kërkohet punë nga: EMIN 20 Sht 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm -Kryjm te gjitha punt me izolim te nxeht (kondor).Me material gjermon (bauder) italian (index). Punojm kto pun: 1:Kulme te rrafshta 2:Terasa 3:Podrume 4:Pishina te jashtme 5:Banjo etjera. Drenazha puna kryhet me sukses ju mirpresim
OSE NE Viber..+ 37744485549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim