GURI Punues

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Bajram 19 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Pune te ndryshme nga Guri natyral, si dhe i gdhendur! furra kamina skara, kopshte...
Gjithashtu edhe ju sigurojme material, Gur, (Zall)...
Ju mirepresim
044746498 dhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim