GuriPunues&Ndertim

Kërkohet punë nga: Bajram 17 Pri 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejme te gjitha punet me Gur dhe Gur natyral gjithashtu kryejme edhe porosine e Gurit (materialit te punes) si dhe kryejme ndertim te ulet. Fontana Kamina Furra natyrale etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim