Kerkoj mjeshter

Kërkohet punë nga: xxxxxxx 13 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoj mjeshter per keto lami;Mallter.Fasad,Glet.Si dhe Izolim me stiropor.
Duhet te ken provoj pune
Per informata na kontaktoni
044 323 430
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim