Kerkoj murator

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Endriti-S 14 Mar 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kërkoj Murator me përvoj pune se pak 2 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim