Kompania Arch Design

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Arch Infrastructure 05 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkon nje sektetare per pune ne zyre mosha 25 deri 40 vjeq orari i plot 5 dit pune ne jave paga sipas marrveshjes te gjith te interesuarat mund te kontaktojn nepermjet postes elektronike( e-mail)
boy-steel@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim