Kryejm keto sherbime

Kërkohet punë nga: Sela com 11 Nën 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ofrojm pun me cilisi te lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim