N.N .DIKA ndrishoni jeten tuaj

Kërkohet punë nga: N.N.DIKA 16 Jan 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ndertojm shtepi sipas deshires tuaj kualitet te lart dhe qmim te mir prej n temel deri nkulem punojm edhe me dru villa apartmante llojeve te ndryshme kam ekipe nbashk punim muj mej kry te xhitha punt me qelsa n dor bajm edhe projektin sipas deshires punojm23vite me ket pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim