NNP. NAIMI

Kërkohet punë nga: NNP. NAIMI 17 Mar 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
PUNOJM NDERTIM TE LARET DHE TE ULET SUVATIM FASADIM IZOLIM ME KONDORE
POSEDOJM ARKITEKT
KTU KEMI PARAQID DISA NGA PUNA QE NE KEMI KRY PER ME SHUM MUNDI TE NA KONTAKTONI EDHE NE VIBER . FAC. NNP. NAIMI
PRANOJM EDHE KOPENZIME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim