Ndertimtari rifa projektim ndertim

Kërkohet punë nga: Tahiri 01 Shk 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ndërmarrja ndërtimore "RIFA" bën projektimin dhe ndërtimin e shtëpve dhe banesava, punojm ndërtim te lart dhe te ulët ,për mu bind për punen dhe kualitetin e punes ejani dhe na vizitoni. Numri për kontakt 044-342-025/044-981-158 ose në email adres (rifa@kosovaks.com)
përvoj pune 40 vjeqare
Kemi shum plane dhe peojekte sipas deshires tuaj ,ktu i keni vetem disa foto për me ju tregu per punen dhe kualitetin qe e bajm ,
Kurse per planet dhe projektet e kemi artitektin ton qe kujdeset per to
xl


Ndrmarrje grup grupe punues punuese ndertim ndërtim ndertim i shpijave ndertimi i shpijave shpijav murosje morator murim per murim fasad fasader fasadim ly lyrje jasht brenda mrena per izolim izolimi izolimin murim i shpijav shpijave shtëpijave marimi ishtepive shtepis shtëpis shtëpijav shtëpijave shpis xl dhoma koridor kuzhin banjo vc wc punëtor mjeshter mjeshtër oborr kopsht duar duvar shpijav ,ndertimtari ,pun ,puntor,shtëpi shtepi mjeshter mjeshtër usta ustallar nnp. ,vetura kamion,kamionet ,bager,golf,pasat,mercedes,iveco,fiat,vw,opel,audi,benzin,disel,renault,troje,banesa,shtepi,lokal,apartment,frontera,nisan,honday,tyjot,mitsubish ndertim ndertimtar mjeshter per ndertimin e shpijav shpijes shpi shpis objekt objektev objekteve company compani kompani

Punetor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim