Nxemje Qëndrore

Kërkohet punë nga: Behar 02 Pri 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejmë instalimin e nxemjes qëndrore, ujit dhe rrymes.
Për më shum informata kontakto ne numer telit ose viber +37744731005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim