Punojm fasad gled ngjyra knuf

Kërkohet punë nga: florim hyseni 14 Sht 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm fasad gled ngjyra knuf amstrong mallter teromoizelime etj. 045529314
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim