UJESJELLES , PLLAKA , GRANIT.

Kërkohet punë nga: Mirvan Mehmeti 04 Gsh 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm, Instalimin e ujit, pllaka te qeramikes, granitit, etj. Ju ofrojm pun me cilesi dhe kualitet te lart . Per shum informata kontaktoni ne kta numra te telefonit, 044 705 595 dhe 049 452 105, ju mirepresum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim