Ujesjelles dhe Keramik " VANI "

Kërkohet punë nga: N.T.P. " VANI " 01 Mar 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Firma N.T.P " VANI " . Kryejm keto sherbime : Si instalimin e ujesjellsit, kanalizimit dhe nyjev sanitare. Poashtu bejme edhe montimin e Keramikes dhe Granitit, per ma shum thirr ne tel. 049 452 105 ose 044 705 595 ju mirepresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim