bejm rregullimin e oborit tjuaj me kubza betoni

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: shqiprimi park 05 Krr 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm rregullimin e oboorev me kubza betoni dhe bajm hapjen e kanllav me bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim