dulovi fasader

Kërkohet punë nga: dulovi 23 Shk 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
dulovi fasader ;GmbH
fasader
izolim
knauf
ngjyra dhe molerei
dekorime
sigurim dhe kualitet
nr.kontakti 044378690
viber 0041764560277
whasapp 0041764560277
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim