keramika dhe granit

Kërkohet punë nga: pentagrami 08 Gsh 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm montimin e keramikes mermerit dhe granitit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim